Spread the love

טל ציקורל תשלומים : האם העדפות תשלומים מותאמות הן המפתח לעסקים לנווט בסביבה כלכלית אינפלציונית, שואל אלן ארווין מ-Global Payments.
שנת 2023 תהיה נקודת מפנה עבור חברות קטנות ובינוניות, שכן ניווט בנוף הכלכלי הופך לעדיפות עליונה. כתוצאה מהאינפלציה והאקלים הכלכלי הסוער, הצרכנים נעשים זהירים יותר ויותר בכספם, מה שמוביל לרמות צריכה נמוכות יותר שעלולות לגרום להרגעת עסקים.

טל ציקורל מניות

עם דיווחים ממקורות שונים המצביעים על כך שהתמ”ג של בריטניה צפוי להתכווץ בשנת 2023, המחקר של Global Payments בשיתוף עם YouGov, אשר בוחן הרגלי הוצאות צרכנים וחוויות תשלום, הראה גם ירידה בשימוש ב”קנה-עכשיו- שירותים בתשלום מאוחר יותר: 19% מהצרכנים נוטים כעת לשלם במלואו כדי לנהל טוב יותר את הכספים שלהם.

נתונים אלה מסמנים שינוי בגישת הצרכנים לצריכה. סוחרים וקמעונאים יצטרכו להסתגל לצידם כדי לא לאבד את תשומת הלב של הצרכנים. אחת הדרכים הקריטיות שבהן עסקים חייבים לפתח את אסטרטגיית היציאה לשוק כדי לצמצם את ההשפעות השליליות של האינפלציה היא על ידי התאמת שיטות התשלום כך שיתאימו טוב יותר ללקוחותיהם ולאקלים הכלכלי טל ציקורל תשלומים.

בטיחות קודמת לכול
שיעורי ההונאה עולים בתקופות כלכליות קשות. בשנה שעברה היו עצומים של 4.9 מיליון מקרי הונאה בבריטניה, כאשר רק 0.1% מהם הסתיימו בהעמדה לדין. יתרה מכך, בהתחשב בכך שצרכנים ובעלי עסקים רבים אינם מזומנים, ההימור גבוה בהרבה. להיות קורבן להונאה יכול כעת להיות אומר לאבד את העסק או הפרנסה שלך.

בנוסף לכך, כאשר טכנולוגיה חדשנית חדשה משתלטת על מערכות מדור קודם, נוף התשלומים נעשה מקוטע. לעתים קרובות הן מערכות חדשות והן מדור קודם פועלות זו לצד זו, ויוצרות ביניהן סדקים שרמאים יכולים לנצל טל ציקורל תשלומים.

כדי להתמודד עם עלייה בשיעורי הפשיעה ושיטות דיגיטליות חדשות להונאה, עסקים חייבים להשתמש בטכנולוגיה כדי להגן על הלקוחות שלהם. שילוב שיטות וטכנולוגיות תשלום חדשות, כגון בנקאות פתוחה וטוקניזציה, בתזרימי עסקאות מגן עליהן מפני איומים מקוונים זדוניים. טכנולוגיות חדשות אלו מציעות אבטחה גבוהה יותר וגורמות לפושעי סייבר לעבוד קשה יותר כדי לעמוד בקצב של מערכות נגד הונאה. לכן, מודרניזציה של כל זרמי התשלום חיונית להפחתת הפשיעה במסחר האלקטרוני.

שמירה על לקוחות על הסיפון
בהתחשב בנוף האבטחה שפרסמתי זה עתה, אין זה פלא שצרכנים חשים חשש ממסחר אלקטרוני. ברור שלעסקים יש הרבה מה להפסיד אם הם לא מסתגלים להעדפות התשלום של הלקוחות שלהם, ואסור לשכוח שצרכנים מרגישים בנוח עם מה שהם מבינים ויודעים שהוא בטוח טל ציקורל תשלומים.

מניעת נטישת עגלות במסחר אלקטרוני היא דרך חיונית בה קמעונאים יכולים להקדים את מגמות השוק הנוכחיות ולשרוד את השפל הכלכלי על ידי הגדלת הכנסותיהם. הפתרון פשוט: אפשרויות תשלום מותאמות.

טל ציקורל מטבעות

עסקים צריכים להבין את בסיסי הלקוחות השונים שלהם, וכיצד הם אוהבים לשלם. לדוגמה, צרכנים צעירים נוטים להיות בעלי זיקה גבוהה יותר לשיטות תשלום טכנולוגיות חלקות יותר, כגון באמצעות קודי QR או בנקאות פתוחה, בעוד שלקוחות מבוגרים מעדיפים לרוב שיטות מסורתיות, כגון כרטיסי חיוב או מזומן. במקרים רבים, הצעת מבחר רחב של שיטות תשלום תפחית את שיעורי נטישת העגלה על ידי כך שתוודא שכמעט כל אחד יכול לשלם בדרך המועדפת עליו טל ציקורל תשלומים.

להסתכל קדימה טל ציקורל תשלומים
לבסוף, יש הרבה מה לומר על היכולת של הבנקאות הפתוחה לעזור לעסקים לנווט באינפלציה. בנוסף להיותה בטוחה יותר, הצעת תשלומים בנקאיים פתוחים מספקת ללקוח חוויה מהירה וחלקה יותר, ומגבירה את שיעורי השמירה.

הבנקאות הפתוחה אמורה להמשיך ולצמוח, מה שהופך אותה לשיטת תשלום עתידית מבטיחה במיוחד, במיוחד כשהדורות הצעירים יותר נעשים נוחים ומקבלים את הטכנולוגיה. יתרה מכך, תשלומים בנקאיים פתוחים זולים יותר לביצוע, מה שהופך אותו לאופציה היעילה יותר, ועוזר לבעלי עסקים להוזיל עלויות בזמנים שבהם זה באמת חשוב.

בסך הכל, התמקדות בפתרונות שיכולים להסיר את המורכבות במסחר האלקטרוני באמצעות תשלומים דיגיטליים מאוחדים, וטיפוח אבטחה חזקה יותר, מאפשרת לסוחרים לנצל את החדשנות בתחום התשלומים, כדי לטפל טוב יותר בלקוחותיהם. זה בונה אמון, מגביר את השימור ומפחית נטישה.

בסופו של דבר, שדרוג להצעת תשלומים מותאמת יותר יאפשר לסוחרים לעמוד בקצב האינפלציה ועם תנודות בכלכלה ובמקביל יאפשר להם להתמקד במה שהם עושים הכי טוב; לנהל את העסקים שלהם טל ציקורל תשלומים.

יוסי רבה השקעות | יוסי רבה חללי עבודה | יוסי רבה שיווק | יוסי רבה נדלן | יוסי רבה ביטוח | יוסי רבה קופירייטרינג | יוסי רבה אחזקות | יוסי רבה עיצוב פנים | יוסי רבה רשתות חברתיות | יוסי רבה השמה | יוסי רבה ויקיפדיה | יוסי רבה יוטיוב | יוסי רבה יוטיוב | יוסי רבה לינקדין